ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΣΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΕ ΤΟΥ ΚΠΕ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ

Το ΚΠΕ Ανωγείων σας ενημερώνει οτι πρόκειται να δεχτεί σχολικές μονάδες Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης, κατά προτεραιότητα της Περιφερειακής Ενότητας Ρεθύμνου, για να υλοποιήσουν προγράμματα ΠΕ, μόνο μονοήμερα, κατά τους φθινοπωρινούς μήνες (Οκτώβριος-Δεκέμβριος 2019).

Οι αιτήσεις θα πρέπει να σταλούν μέχρι την Δευτέρα 7 Οκτωβρίου 2019 στους Υπεύθυνους Σχολικών Δραστηριοτήτων. Οι σχολικές μονάδες της Πρωτοβάθμιας Λασιθίου και Χανίων οι οποίες δεν διαθέτουν Υπεύθυνους Σχολικών Δραστηριοτήτων, θα πρέπει να στείλουν την αίτηση τους απευθείας στο ΚΠΕ στο fax: 2834031791 ή στο email: mail@kpe-anog.reth.sch.gr.

Τεχνική Yποστήριξη website